Dění u nás doma ....

29.12.2009 09:34

Stále čekám, jako i spousta z Vás na nové stránečky Svěží vítr... No, kovářova kobyla stále chodí bosa ! Ale snad do 14 dnů by se měla nová verze objevit, proto všechny velké změny počkají do té doby, včetně fotek, nemá smysl je nahrávat někam, kde se pak budou rušit a nové stránky je nahrávat znova, proto je stále budeme mít do doby rozjetí nových stránek na naší galerii na picasu.

Máme plno novinek, některé plánované, některé přinesl osud, některé radostně a některé smutnější.

Máme nového člena smečky, spíše členku, jsme z ní paf, je úžasná a nádherná a sžila se s našimi psy, jakoby tady byla odjakživa.

Smutnější zprávou je, že se nám vrátil pes z vrhu C - po Laverton Bilitis a legendárním psovi z USA Ch. Elite Sunshine Chemin Cathares. Pes jménem Cowboy Jack Svěží vítr má u nás domov pouze dočasný, hledáme mu nové páníky. Jack je nádherný pes samčího výrazu, silné pevné kostry, krásného osrstění, black trikolor s ocasem. Jack je již chovným psem, je to mladý nadějný jedinec pro výstavy a chov a hlavně jako bezvadný parťák, ke psům je zcela bezkonfliktní, je zvyklý venku. Je nenáročný a skromný. DKK 0/0, klinické vyšetření očí vpořádku plus je DNA CEA i PRA NORMAL (clear) ! Jacka si opravdu nechat nemůžeme, byl původními majiteli vrácen z důvodu, že štěkal na sousedy a jejich psa a nedalo se to zvládnout. U nás je nějaký týden a je moc hodný, neštěká, pokud někdo nestojí u branky, jinak hlídá. Až bude více času, vytvořím mu jeho vlastní stránku.

Další ne moc veselá informace je, že náš Pan Úžasňák - Fram (Fenomén Svěží vítr) ještě stále nenašel vhodného pána. Sice se sem tam někdo ozve, ale zatím nikdo, kdo by splnil naše požadavky :-(

Radostnější zprávou je, že Carcoolca Svěží vítr má DKK 0/0 ! Gratulujeme !

Jinak je vše skoro při starém, chodíme na procházky, trošku cvičíme. Páníček si udělal teď mezi svátky trošku volnější režim, takže si i jej psiska více užijí než obvykle. Né vždy sice bereme foťák a né vždy je chuť a nálada fotit, ale přesto Vám pár fotek ráda představím:

1. fotky z procházky po Vánocích. Učastníci:

Za můj tým - Pan Úžasňák Fram, borderka Fíbí, honačka Čaký, náš nový australský přírůstek zvaný Fík
Za Daliborův tým - borderka Buffy a jack ruslice Mia plus náš dlouhodobý host silky teriér Cecilka.

FOTKY ZDE

2. fotečky z pondělního blbnutí

V pondělí jsme vzali tři ausíky - Majlu Kasíka a Eroska, aby se vyblbnuli s novými létajícími kolečky, co dostali na Vánoce. Byli z nich úplně nadšeni, podívejte se sami :-)

FOTKY ZDE